Učitelé

ALAN WINDSOR, BA, RSA Cert TEFL (Camb.) - Velká Británie

Majitel English Studia, kvalifikovaný učitel s mnohaletou praxí, mimo jiné i na Státní jazykové škole v Brně. Působí jako zkoušející cambridgeských zkoušek Cambridge Assessment. Organizuje a navrhuje systém výuky, vytváří učební plány a schémata kurzů. Vyučuje také studenty Gymnázia Boskovice a připravuje je k úspěšnému složení maturitních zkoušek z angličtiny. Spolupracuje rovněž s Gymnáziem v Blansku. Kromě nadšených studentů angličtiny ho těší rodina, včelaření a ptačí zpěv.

PATRICIE WINDSOR, Mgr. PhD. - Česká republika

Patricie studovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, učitelství pro střední školy. Od r. 1995 pracuje na Gymnáziu Blansko. Velmi se zajímá o metodologii výuky, což vysvětluje její nadšení pro metodologické kurzy (Mnohočetné inteligence ve výuce hudební výchovy, Orff Institut Salzburg, Tvořivá metodologie ve výuce angličtiny, Pilgrims Canterbury, CLIL, IPC Exeter a další). Její velkou láskou je hudba. Její životní filosofií je tvořivý přístup ke všemu, co dělá. V English Studiu se věnuje dětem.

EDWARD ROBERT CLARK, BA, TEFL Org UK - Velká Británie

Jako nedávný absolvent Durham University v oboru hudby
a čerstvý držitel TEFL certifikátu se Edward nesmírně těší, že bude svoji tvořivost a nadšení uplatňovat nejen v oblasti hudby a umění jako doposud, ale také při výuce angličtiny. Edward se ochotně ujal výuky na několika místních školách včetně blanenského Gymnázia i výuky ve firmách a English Studiu. Je velmi rád ve společnosti druhých a vyhledává každou příležitost ke konverzaci, ať už v angličtině, nebo v jeho den ode dne se lepšící češtině. Edward je zapáleným jazzovým klavíristou.

Bc. Klára Motlová - Česká republika

Studovala na Ostravské univerzitě. Zkušená lektorka, která učí již přes 10 let v jazykových školách. Absolvovala mezinárodní zkoušky, a to z obecné angličtiny CAE a metodologie pro lektory CELTA. Své pedagogické vzdělání si rozšiřuje dalšími kurzy metodikyvýuky a komunikačních a lektorských dovedností. Momentálně si užívá dětí na mateřské dovolené. Baví ji to na horách ve všech ročních obdobích, ale i na procházkách v blízkém okolí, s fajn lidmi kolem.