Učitelé

ALAN WINDSOR, BA, RSA Cert TEFL (Camb.) - Velká Británie

Majitel English Studia, kvalifikovaný učitel s mnohaletou praxí, mimo jiné i na Státní jazykové škole v Brně. Působí jako zkoušející cambridgeských zkoušek Cambridge Assessment. Organizuje a navrhuje systém výuky, vytváří učební plány a schémata kurzů. Vyučuje také studenty Gymnázia Boskovice a připravuje je k úspěšnému složení maturitních zkoušek z angličtiny. Spolupracuje rovněž s Gymnáziem v Blansku. Kromě nadšených studentů angličtiny ho těší rodina, včelaření a ptačí zpěv.

PATRICIE WINDSOR, Mgr. PhD. - Česká republika

Patricie studovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, učitelství pro střední školy. Od r. 1995 pracuje na Gymnáziu Blansko. Velmi se zajímá o metodologii výuky, což vysvětluje její nadšení pro metodologické kurzy (Mnohočetné inteligence ve výuce hudební výchovy, Orff Institut Salzburg, Tvořivá metodologie ve výuce angličtiny, Pilgrims Canterbury, CLIL, IPC Exeter a další). Její velkou láskou je hudba. Její životní filosofií je tvořivý přístup ke všemu, co dělá. V English Studiu se věnuje dětem.

Fionu Goring- Velká Británie

V letošním roce vítáme na naší škole Fionu Goring. Pochází z jihu Anglie a je nově kvalifikovanou učitelkou angličtiny. Její zájem o učitelství narůstal v době, kdy pracovala na umělecké škole, a dále se rozvíjel během její práce asistentky učitele. Je nadšená pro dobrovolnictví a dosud pomáhala v různých organizacích v péči o seniory i děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Věnuje se fotografování, miluje portréty a fotografování zvířat, má ráda sport. Fiona říká: "Anglie je krásnou zemí, ale objevování nových kultur a zvyklosti jiných zemí je zkrátka vzrušující. S nadšením budu cestovat do cizích zemí, poznávat nové lidi a učit angličtinu."

Bc. Klára Motlová - Česká republika

Studovala na Ostravské univerzitě. Zkušená lektorka, která učí již přes 10 let v jazykových školách. Absolvovala mezinárodní zkoušky, a to z obecné angličtiny CAE a metodologie pro lektory CELTA. Své pedagogické vzdělání si rozšiřuje dalšími kurzy metodikyvýuky a komunikačních a lektorských dovedností. Momentálně si užívá dětí na mateřské dovolené. Baví ji to na horách ve všech ročních obdobích, ale i na procházkách v blízkém okolí, s fajn lidmi kolem.