Učitelé

ALAN WINDSOR, BA, RSA Cert TEFL (Camb.) - Velká Británie

Majitel English Studia, kvalifikovaný učitel s mnohaletou praxí, mimo jiné i na Státní jazykové škole v Brně. Působí jako zkoušející cambridgeských zkoušek Cambridge Assessment. Organizuje a navrhuje systém výuky, vytváří učební plány a schémata kurzů. Vyučuje také studenty Gymnázia Boskovice a připravuje je k úspěšnému složení maturitních zkoušek z angličtiny. Spolupracuje rovněž s Gymnáziem v Blansku. Kromě nadšených studentů angličtiny ho těší rodina, včelaření a ptačí zpěv.

PATRICIE WINDSOR, Mgr. PhD. - Česká republika

Patricie studovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, učitelství pro střední školy. Od r. 1995 pracuje na Gymnáziu Blansko. Velmi se zajímá o metodologii výuky, což vysvětluje její nadšení pro metodologické kurzy (Mnohočetné inteligence ve výuce hudební výchovy, Orff Institut Salzburg, Tvořivá metodologie ve výuce angličtiny, Pilgrims Canterbury, CLIL, IPC Exeter a další). Její velkou láskou je hudba. Její životní filosofií je tvořivý přístup ke všemu, co dělá. V English Studiu se věnuje dětem.

NATASHA PRICE - Velká Británie

Natasha v současné době pracuje na získání univerzitního titulu v oborech Historie a Anglický jazyk. Pochází z malého městečka South Shields v severovýchodní Anglii a po letech práce v oblasti financí a vzdělávání kolegů získala nedávno TEFL kvalifikaci, aby mohla vyučovat angličtinu také v zahraničí. Natasha se s nadšením učí nové věci a ráda pomáhá druhým. Ve svém volném čase se s oblibou věnuje četbě, navštěvuje galerie a muzea, vaří, cestuje a cvičí jógu.

Bc. LENKA DÍTĚTOVÁ, MA - Česká republika

Lenka vystudovala anglickou a čínskou filologii v Olomouci, magisterský titul poté získala na univerzitě v Číně. S učením dětí i dospělých má několikaleté zkušenosti z Česka i ze zahraničí. Nedávno získala také mezinárodně uznávané lektorské osvědčení TEFL. Velmi ji naplňuje práce s dětmi, na nichž ji baví zejména jejich upřímnost a spontánnost. Ve volném čase cestuje, vaří, plave, poslouchá rockovou hudbu anebo obdivuje krásy přírody ze sedla kola či s krosnou na zádech.

© 2021 English Studio BlanskoVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!