Individuální a firemní výuka

Individuální výuka

Ať už jsou vaše individuální potřeby jakékoliv, English Studio vám může pomoci. Už jsme učili ředitele firem, lékaře, studenty, kteří měli problémy se školními výsledky, cestovatele, právníky, zaměstnance připravující se na školení či pracovní pohovor v angličtině a velmi často i samotné učitele angličtiny. Není výjimkou, že s námi učitelé konzultují metodologické aspekty výuky. Jen nám dejte vědět, co potřebujete!

Firemní výuka

English Studio pořádá firemní kurzy pro skupiny i individuální výuku jakékoliv úrovně pokročilosti. Výuka může být zaměřena na všeobecnou, obchodní či technickou angličtinu nebo jakkoliv upravena dle vašich skutečných potřeb
a požadavků. Potřebujete-li připravit prezentaci, jednání, provést zahraniční návštěvu firmou či procvičit e-mailovou korespondenci nebo telefonování, zajistíme pro vás potřebnou přípravu.

Za dobu svého působení jsme již pracovali pro velké množství společností s širokým polem působnosti od lesnictví, obchodu, medicíny přes chemický průmysl a farmacii až po oblast strojírenství.  Můžeme tedy být pyšní na skutečnost, že jsme pomohli velké spoustě lidí v jejich kariéře a společnostem v jejich rozvoji. 

© 2023 English Studio BlanskoVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!