O naší škole

  • Představujeme se

O NAŠÍ ŠKOLE

CÍL KURZŮ

Cílem kurzů je naučit studenty dobře komunikovat v anglickém jazyce, a to jak ve slovní, tak v písemné podobě - pro práci, pro studium, pro radost, pro profesní život i osobní potěšení.

VÝHODY NAŠICH KURZŮ

Třídy jsou navrženy pro malý počet studentů. Kurzy vedou kvalifikovaní a zkušení rodilí mluvčí i čeští učitelé. Používáme moderní, kvalitní a přehledné učebnice z Velké Británie  k dispozici je knihovna i poslechové materiály.

NĚKOLIK SLOV O KURZECH

Všechny kurzy si kladou za cíl vybavit studenty dostatečnou znalostí anglické gramatiky, slovní zásoby a idiomů, které umožní porozumět a reagovat na mluvené i písemné projevy v anglickém jazyce. Je důležité, aby byli studenti vystavováni anglickému jazyku od samého začátku. Gramatika je samozřejmě důležitá, budete se ji však učit jako prostředek podporující komunikaci. Náplň kurzů se plánuje předem, je však dostatečně pružná, aby se přizpůsobila potřebám studentů. Kurzy zaručují aktivní komunikaci v angličtině.

STUDIJNÍ MATERIÁLY

Škola má k dispozici řadu učebnic dovezených z Velké Británie, a přestože každý kurz má svoji vlastní učebnici, využíváme hojně i dalších učebnic jako pomocných studijních materiálů, společně s články z novin a časopisů a dalšími autentickými materiály, jako jsou jízdní řády či jídelní lístky, aby se výuka co nejvíce přiblížila skutečnému životu a byla praktická.

REFLECTION ON THE SCHOOL UNDER LOCKDOWN

Despite the Covid-19 outbreak, the school managed to continue on-line. Here is the note we sent to our students who we would like to thank for joining in the on-line lessons.

Dear Students,

We would like to inform you that, for several reasons, all courses will remain online until the end of the school year. Firstly, it is our priority that the health of students and teachers is not put at risk so, clearly, online courses are better.


Secondly, there is no clear information from the government about the opening of language schools. However, it is clear that we cannot keep students two meters from each other in the classrooms or in the corridor. Also, according to procedures for state schools, classrooms need to be cleaned after lessons and this would make it impossible to keep to our/your timetable.

Thirdly, the online courses are progressing well. Students who attend the lessons enjoy them and in fact they especially help students who are shy or unable to concentrate in "real classrooms" as the environment enables everyone to communicate with a degree of privacy and without distraction. Finally, the courses are coming to an end and it would be pointless to put people at risk just for two or three lessons.

However, since the experience this year has been a bit strange, and we congratulate and thank students for adapting and using the online option, we will extend the courses, free of charge, for a number of weeks. If you have not used the online courses, please try them... If you have any technical problems, you can always call me for help.

Alan Windsor

22. května 2020

© 2021 English Studio BlanskoVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!