O naší škole

• Představujeme se

O NAŠÍ ŠKOLE

CÍL KURZŮ

Cílem kurzů je naučit studenty dobře komunikovat v anglickém jazyce, a to jak ve slovní, tak v písemné podobě - pro práci, pro studium, pro radost, pro profesní život i osobní potěšení.

VÝHODY NAŠICH KURZŮ

Třídy jsou navrženy pro malý počet studentů. Kurzy vedou kvalifikovaní a zkušení rodilí mluvčí i čeští učitelé. Používáme moderní, kvalitní a přehledné učebnice z Velké Británie  k dispozici je knihovna i poslechové materiály.

NĚKOLIK SLOV O KURZECH

Všechny kurzy si kladou za cíl vybavit studenty dostatečnou znalostí anglické gramatiky, slovní zásoby a idiomů, které umožní porozumět a reagovat na mluvené i písemné projevy v anglickém jazyce. Je důležité, aby byli studenti vystavováni anglickému jazyku od samého začátku. Gramatika je samozřejmě důležitá, budete se ji však učit jako prostředek podporující komunikaci. Náplň kurzů se plánuje předem, je však dostatečně pružná, aby se přizpůsobila potřebám studentů. Kurzy zaručují aktivní komunikaci v angličtině.

STUDIJNÍ MATERIÁLY

Škola má k dispozici řadu učebnic dovezených z Velké Británie, a přestože každý kurz má svoji vlastní učebnici, využíváme hojně i dalších učebnic jako pomocných studijních materiálů, společně s články z novin a časopisů a dalšími autentickými materiály, jako jsou jízdní řády či jídelní lístky, aby se výuka co nejvíce přiblížila skutečnému životu a byla praktická.

© 2023 English Studio BlanskoVšechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!