Příměstský tábor je zpět!

Travel Through Time

Na základě povzbuzování dětí z páteční skupiny Super Minds a jejich rodičů a také díky pomoci spešovských maminek jsme se rozhodli znovu v letošním roce uskutečnit příměstský tábor English Studia, tentokráte v termínu 12. až 16. srpna 2019 a v prostorách Obecního domu ve Spešově

Místní obecní dům nabízí výborné zázemí jak k výuce, tak společným hrám i stravování. Vybavení obce (dětské a sportovní hřiště, tenisový kurt, koupaliště) a též okolní příroda nabízejí mnoho možností k společnému vyžití, což také hrálo roli v našem rozhodování.

Tématem tábora bude "Travel Through Time" neboli Cesta britskou historií od pre-historických dob snad až do současnosti, doufejme způsobem hravým a přitažlivým pro děti různých věkových skupin.

Cena tábora je 2 700 Kč, v ceně je vedle výuky zahrnuta strava (teplý oběd, dvě svačiny, ovoce a pitný režim) i učební materiály. Tábor nabízíme pouze dětem z English Studia, dalším dětem jen ve zcela výjimečném případě po zvážení okolností (př. velmi blízký kamarád se skutečným zájmem o angličtinu). Dopravovat se budeme jako v přechozích letech společně autobusem z blanenského autobusového nádraží, pravděpodobně opět v čase kolem 7.30, návrat do Blanska mezi 16. a 17. hodinou.

Prosíme vás, abyste nás v případě skutečného zájmu kontaktovali co nejdříve, kapacita je omezená.


© 2023 English Studio BlanskoVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!