Dětské zkoušky

Cambridge English:
Young Learners

Každé dítě navštěvující English Studio má možnost připravovat se na cambridgeské zkoušky určené dětem. Cambridge English: Young Learners jsou mezinárodní zkoušky pro děti ve věku 7 - 12 let, v našich českých podmínkách spíše 14 let. Mají tři stupně náročnosti: Starters (pre-A1), Movers (A1) a Flyers (A2).

Připravovat děti na zkoušky se může zdát některým rodičům jako nadbytečnost. Ve skutečnosti je tato příprava dokladem kvality vzdělávání, kterého se dostává jejich dětem, neboť organizace Cambridge Assessment English jako součást University of Cambridge celosvětově určuje mezinárodní standardy pro výuku angličtiny v daném věkovém období dítěte.

Všechny části zkoušky jsou zaměřeny na praktické jazykové dovednosti a děti jsou podporovány v tom, aby komunikovaly aktivně, a přitom současně zábavnou formou. Zkoušky výborně motivují děti ke studiu a odměňují je za jejich snahu - u zkoušky nelze propadnout, každý je oceněn. I my v English Studiu jsme svědky toho, že děti mají ze složení zkoušky velkou radost a s hrdostí si vystavují své certifikáty ve svých pokojíčcích. 


© 2023 English Studio BlanskoVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!